dodatki

Dodatki to coś, co nadaje pełni i uroku każdemu wydażeniu. Znajdziesz tu winietki, numery stołów, zawieszki na alkohol, naklejki na pudełka i butelki, drobne gotowe elementy dekoracyjne, które nadadzą charakter wydarzeniu.

Wybierając poszczególne elementy warto zadbać o spójną szatę wizerunkową – graficzną, przemyśleć koncepcję, charakter i kolorystykę. Wówczas Twoje święto będzie niezapomniane i wyjątkowe. Uroczystość dopracowana w każdym, nawet najmniejszym detalu, zapisze się w pamięci Twojej oraz gości na długo.

Nic tak przez lata nie cieszy, jak miłe wspomnienia.

Wśród dodatków odnajdziesz także półprodukty do dalszego wykorzystania. Są to przede wszystkim scrapki wykrojnikowe na różne okazje. Idealnie sprawdzą się w samodzielnie wykonywanych ozdobach, kartkach oraz zaproszeniach. Możesz je nabyć w dowolnej ilości oraz kolorystyce.

Dodatkowo obserwuj mój blog, gdzie odnajdziesz przykładowe ich wykorzystanie oraz masę inspiracji. Przekonaj się sam, jak dodatki wpływają na Twoją kreatywność, pracę i umożliwiają samodzielne wykonanie produktu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6