zaproszenia

Zaproszenia okolicznościowe to nie tylko tradycja, ale również wyraz szacunku i bliskości z drugą osobą. Kiedyś ograniczały się one do najważniejszych uroczystości rodzinnych, takich jak: śluby i wesela, czy komunie i chrzciny. Dziś zaproszenia mają duże większe spektrum. Towarzysza takim uroczystościom, jak: urodziny, rocznice ślubu, zaślubiny i wesela, komunie, chrzciny, bierzmowanie, 18-stki, wieczory panieńskie, czy ważniejsze wydarzenia kulturowe lub firmowe.

Forma zaproszenia z upływem czasu również podlega zmianie. Im bardziej oryginalne i niepowtarzalne, tym budzą większe zainteresowanie. Produkty rękodzielnicze (typu handmade) sprawdzają się tu doskonale. Takie zaproszenie jest spersonalizowane, niebanalne i możliwe do modyfikacji (czego nie dokonasz z kartką ze sklepowej półki).

Etykieta wręczania zaproszeń ma swoje odzwierciedlenie w naszej tradycji. Niegdyś zaproszenia kierowano głównie dla osób z rodziny. I jest to jak najbardziej zrozumiałe! Obecnie grono obdarowywanych przez nas osób w znacznym stopniu dotyczy również przyjaciół i znajomych, z którymi chcemy wspólnie świętować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8